Kesik penis tarikatı: Korkunç videolarla servet kazanmışlar

İngiltere, erkeklerin genital bölgeleri kesilerek hadım edildiği ve bunun para ödeyenlere izletildiği tarikat benzeri yapılanmayla ilgili davayı konuşuyor.

Marius Gustavson liderliğindeki grubun, kurdukları internet sitesinde erkeklerin hadım edildiği görüntüleri yayınlayıp bu yolla para kazandığı ortaya çıkmıştı. Vücut yapısının değiştirildiği, bazı uzuvların kesildiği dehşet dolu görüntüleri içeren siteyi yöneten 7 kişi Londra’da hakim karşısına çıktı. 

Dava dosyasına göre 22 bin üyesi bulunan site, korkunç görüntüleri üyelerine izleterek 300 bin sterlin para kazandı.

Erkek kurbanların vücutlarını bizzat kesen Gustavson ile aralarında kimyacı ve veterinerin de olduğu diğer sanıklar, suçlamaları kabul etti. 

Grubun, kestikleri bazı vücut parçalarını sattığı da belirlendi. Savcılık, kullanılan yöntemlerin hayvanların hadım edilmesiyle aynı olduğunu kaydetti.

Dava dosyasında göre “karizmatik lider” olarak kurbanlarını manipüle eden Gustavson, bir kurbanının kestiği penisini de yedi.

Bazı kurbanların şikayeti üzerine gruba dair dehşet dolu ayrıntılar gün yüzüne çıkmıştı. Grubun kurbanlara baskı yapıp manipülasyon yoluyla onlara zarar verdiği ve videolar üzerinden para kazandığı belirlenmişti.

Aslen Norveçli olan ve bir bacağı olmadığı için daha önce İngiltere’de engellilik maaşı alan Gustavson’ın kendi penisini de kestiği ortaya çıkmıştı.

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir